BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 10381055
*
nr 1038 1055
Golvlampa
metall / glaskupa, 50/60-tal
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 18:16:25
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/5 06:42:26
1
700 kr
16/5 18:11:26
2
Vinnande bud
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: glaskupa golvlampa golvlampor metall
-
6258 Golvlampa
1960-tal, teak. Höjd: 115 ca
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:10
-
6437 Golvlampa
Anders Pehrson, "Bumling", märkt Ateljé Lyktan, Åh..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:36
-
6436 Golvlampa
Anders Pehrson, "Bumling", märkt Ateljé Lyktan, Åh..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:21
-
6295 Golvlampa
nutida, morian. Höjd: 215 cm
Aktuellt bud: 3.400 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:30
*
Golvlampa
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1055
Golvlampa
metall / glaskupa, 50/60-tal
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/5 06:42:26 | 1 | 700 kr |
16/5 18:11:26 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
16 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: glaskupa golvlampa golvlampor metall
-
6258 Golvlampa
1960-tal, teak. Höjd: 115 ca
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:10 -
6437 Golvlampa
Anders Pehrson, "Bumling", märkt Ateljé Lyktan, Åh..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:36 -
6436 Golvlampa
Anders Pehrson, "Bumling", märkt Ateljé Lyktan, Åh..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:21
-
6295 Golvlampa
nutida, morian. Höjd: 215 cm
Aktuellt bud: 3.400 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:30